Soft-Pro LTD

Супровід та обслуговування

Супровід програмного забезпечення – це процес поліпшення, оптимізації та усунення проблем із програмним забезпеченням після передачі в експлуатацію.

  Супровід програмного забезпечення в себе включає:
 • Реалізацію нової та вдосконалення наявної функціональності, з метою зробити його зручнішим для використання і застосовність програмного забезпечення (створення нових форм звітності, документів, алгоритмів розрахунку, додаткових налаштувань системи і т.д.);
 • Технічну підтримку (усунення технічних проблем на рівні програмного коду); Підтримку користувачів, консультації за допомогою електронної пошти та по телефону.
 • Навчання персоналу – швидке навчання нових співробітників і підвищення кваліфікації працюючих співробітників.
 • При необхідності, перевірку інформаційної системи на правильність і коректність внесених даних.
  Ми пропонуємо наступні форми надання послуг:
 1. Сервісний супровід з оплатою за фактом надання послуг. Замовник в міру необхідності викликає фахівця для проведення робіт із супроводу продуктів 1С:Підприємство у себе на місці. Оплата здійснюється за фактом виконання робіт фахівцем, виходячи з кількості відпрацьованих фахівцем людино-годин і вартості 1 людино-години робіт. Даний варіант супроводу може бути зручний для порівняно невеликих обсягів робіт, що носять нерегулярний характер.
 2. Сервісний супровід з передоплатою по пакетах годин. Відмінність від пункту 1 полягає в тому, що Замовником купується на умовах передоплати пакет годин для супроводу програмного продукту лінійки 1С:Підприємство, які згодом закриваються роботами фахівців Виконавця. У такому випадку Замовнику надається знижка на вартість години відносно.
  Передбачені пакети годин:
  - 5 годин
  - 10 годин
  Придбаний пакет дійсний до повного вироблення всіх вхідних в нього годин. Даний варіант підходить для невеликих і середніх обсягів робіт, що носять нерегулярний характер, а також при придбанні пакета під очікуваний комплекс робіт, обсяг якого можна передбачити.
 3. Абонентське обслуговування. Замовником і Виконавцем узгоджується фіксований щомісячний обсяг оплати за роботи Виконавця по супроводу продуктів. Оплата проводиться Замовником в перші 5 днів поточного місяця обслуговування. Обсяг робіт в людино-годинах не фіксується.
  Вартість абонентського обслуговування узгоджується між сторонами. Іноді перед початком робіт досить важко оцінити вартість обслуговування в місяць. В цьому випадку в 1-й місяць роботи сторонами може бути встановлена умовна вартість обслуговування. Залежно від обсягу робіт в 1-й місяць роботи в подальшому вартість абонентського обслуговування може бути скоригована. Даний варіант супроводу добре підходить для досить регулярних з місяця в місяць обсягів робіт, в які не входять роботи по істотним модифікаціям програмних продуктів.

Україна, м.Одеса, тел. +38 048 7254949, email: office@soft-pro.com

 

Soft PRO Ltd. © 2006-2019 Всi права захищенi.