Soft-Pro LTD

Інформаційна система ІТС (ІС ІТС)

Що таке інформаційно-технологічний супровід?

Інформаційна система ІТС (ІС ІТС) створена спеціально для користувачів програм для автоматизації обліку – для керівників, кадровиків, економістів, бухгалтерів та IT-спеціалістів.

В ІС ІТС представлені новини, коментарі та консультації спеціалістів з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, рекомендації щодо оподаткування господарських операцій, покрокові інструкції щодо їх відображення в програмах для автоматизації обліку, інструкції зі складання бухгалтерської, податкової та іншої звітності та відправки її до контролюючих органів в електронному вигляді за допомогою сервісу FREDO Звіт.

ІС ІТС складається з декількох розділів – див. Розділи інформаційної системи ІТС.

Матеріали ІС ІТС оперативно оновлюються в Інтернеті на сайті its.1c.ua. ІС ІТС доступна в режимі 24*7 – цілодобово, без вихідних і святкових днів.


Переваги

Унікальність ІС ІТС полягає в тому, що авторами розміщених матеріалів є розробники програм для автоматизації обліку, аудитори та методисти ІТС.

Експерти і методисти щодня відстежують зміни законодавства і розробляють методики обліку тієї чи іншої господарської операції, обліку податків, заповнення декларацій та ін. Потім програмісти на підставі цих методик вносять зміни до програм, а методисти пишуть матеріали для ІС ІТС. Таким чином, всі господарські ситуації, матеріали з податків та звітності розглядаються з двох точок зору: з позиції законодавства та з позиції застосування законодавства в програмах для автоматизації обліку з урахуванням методології, закладеної в ці програми.

Використовуючи ІС ІТС, ви постійно підвищуєте свою кваліфікацію, економите час для вирішення щоденних задач, ефективно використовуєте свою програму для автоматизації обліку.

Умови отримання

Для отримання доступу до ІС ІТС необхідно мати діючий договір інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) з обслуговуючою компанією.


Вибрати обслуговуючу компанію для оформлення договору ІТС.

Програми, в яких реалізовано сервіс

ІС ІТС доступна користувачам всіх версій програм для автоматизації обліку.

    Відзначимо найбільш важливі складові ІС ІТС:
  • Оновлення програм і конфігурацій «1С: Підприємство».
  • Професійні інформаційні системи ІТС – велика методична бібліотека для бухгалтерів, кадровиків, керівників і технічних фахівців. Облік, оподаткування, звітність, кадрова робота описані і "в загальному", і з точки зору реалізації в конкретних програмах "1С: Підприємства". Також розглянуті правові питання, розміщені електронні версії популярних бухгалтерських журналів, наведено відповіді на запитання користувачів. Всі матеріали забезпечені посиланнями на кодекси, закони та нормативні документи.
  • Різні варіанти інформаційних систем призначені для різних категорій користувачів і мають різний обсяг інформації. Підписка ІТС дозволяє отримувати сервісні та консультаційні послуги фірми  "Софт-Про", телефонуйте нам на Гарячу Лінію Консультацій (048) 725 59 99 та пишіть на info@soft-pro.biz. Наші сертифіковані фахівці дадуть відповідь на Ваші питання і допоможуть розібратися з проблемами, що виникли в програмі.

Вартість абонемента на інформаційно-технологічний супровід для зареєстрованих користувачів програм сімейства "1С: Підприємство" становить 1800 грн. при підписці на 3 місяці, 3450 грн. при підписці на 6 місяців або 6450 грн. при підписці на 12 місяців.

Україна, м.Одеса, тел. +38 048 7254949, email: office@soft-pro.com

 

Soft PRO Ltd. © 2006-2019 Всi права захищенi.