Soft-Pro LTD

Розробка конфігурацій

Одним з важливих напрямків діяльності компанії «Софт-Про» є розробка програмного забезпечення на базі платформи 1С:Підприємство. Ми пропонуємо повний комплекс послуг в цій галузі – проектування, розробку, впровадження та подальший супровід. Індивідуальний підхід до кожного клієнта допомагає знаходити оптимальне рішення, максимально відображає інтереси замовника. Розробка програми на замовлення дає можливість використовувати тільки дійсно необхідні Вам в роботі функції: система стає простіше в управлінні одночасно зі значним підвищенням її ефективності.

В області розробки програмного забезпечення на замовлення компанія «Софт-Про» пропонує послуги по створенню закінчених рішень, з огляду на можливість їх підтримки та доопрацювання в залежності від зміни зовнішніх та внутрішніх факторів замовника.

Процес розробки включає в себе передпроектне обстеження, розробку технічного завдання, створення програмного продукту, його тестування і подальше впровадження.

 В даний час наша фірма займається активними розробками нових конфігурацій на технологічній платформі 1С:Підприємство, яка забезпечує високу гнучкість, налаштування, масштабованість, продуктивність і ергономічність прикладних рішень, підтримує роботу в режимі тонкого і веб-клієнта, роботу користувачів через Інтернет, у тому числі і по низькошвидкісних каналах зв'язку. Платформа «1С:Підприємство» підтримує роботу з різними СУБД - файловий режим, Microsoft SQL Server, PostgreSQL, IBM DB2, Oracle Database.

Сервер «1С:Підприємство» може функціонувати як в середовищі Microsoft Windows, так і в середовищі Linux. Це забезпечує при впровадженні можливість вибору архітектури, на якій буде працювати система, і можливість використання відкритого програмного забезпечення для роботи сервера і бази даних.

Україна, м.Одеса, тел. +38 048 7254949, email: office@soft-pro.com

 

Soft PRO Ltd. © 2006-2019 Всi права захищенi.