Soft-Pro LTD

Наши разработки


Наша компанія розробила додатковий блок для конфігурації « Бухгалтерія для України» ред. 2. 0 для організацій, що надають експедиторські послуги.
Даний блок дозволяє вести бухгалтерський облік доходів і витрат – послуг сторонніх організацій в розрізі контейнерів, враховувати транзитні кошти.Програма "Експедитор Про" – це сучасний інструмент підвищення ефективності експедиторського бізнесу. Програма дозволяє повністю враховувати оперативну і фінансову діяльність транспортно-експедиторської компанії.Програма "Експедитор: Морські перевезення, редакція 2.0" призначена для автоматизації оперативного і фінансового обліку транспортно-експедиторських компаній. Є інструментом для підвищення керованості компанії через автоматизацію документообігу.
"Експедитор: Морські перевезення, редакція 2.0" дозволяє вирішити специфічні проблеми обліку експедиторського бізнесу і контролювати діяльність підприємства.Даний блок дозволяє вести бухгалтерський облік доходів і витрат – послуг сторонніх організацій в розрізі контейнерів, враховувати транзитні кошти.Програма "ERP для Лінійного агента" – це сучасний інструмент підвищення ефективності бізнесу. Програма дозволяє повністю враховувати оперативну і фінансову діяльність лінійного агента.

Конфігурація «Громадське харчування» від компанії Soft-Pro Ltd є додатковим блоком конфігурації Бухгалтерія для України. Це сучасний інструмент підвищення ефективності роботи підприємств, що спеціалізуються в сфері громадського харчування, що функціонує як готове рішення для автоматизації процесів роздрібного продажу в ресторанах, барах, кафе. Програма призначена для автоматизації бек-офісу на підприємствах громадського харчування. Особливість програми в тому, що вона дозволяє вести облік виробничого процесу, складський облік, управлінський облік, бухгалтерський і податковий облік – все в одній системі. Зручний і зрозумілий інтерфейс дозволяє легко освоїти функціонал програми.Наша компанія розробила додатковий блок для конфігурації «Бухгалтерія 8 для України» для компаній, що ведуть більш докладний облік договорів в організаціях.
Блок «Договори» дозволяє організувати спільну роботу з договорами в одній інформаційній базі з можливістю поділу прав доступу користувачів до бази договорів.


Україна, м.Одеса, тел. +38 048 7254949, email: office@soft-pro.com

 

Soft PRO Ltd. © 2006-2019 Всi права захищенi.