Soft-Pro LTD

Нашi розробки


«Soft-Pro ERP Forwarding» («Експедитор Про») - повноцінна ERP-система, яка дозволяє повністю враховувати оперативну та фінансову діяльність транспортно-експедиторської компанії.


Демо-материалы

«Soft-Pro ERP Trucking» – це сучасний інструмент підвищення ефективності бізнесу АТП. Програма дозволяє повністю враховувати оперативну та фінансову діяльність підприємства.


Soft-Pro ERP Trade---


Програма Soft-Pro ERP Liner Agent (ERP для Лінійного агента) - сучасний інструмент автоматизації та підвищення ефективності роботи лінійного агента, розроблений нашою компанією.Програма "Експедитор: Морські перевезення, редакція 2.0" призначена для автоматизації оперативного і фінансового обліку та дозволяє вирішити специфічні проблеми обліку експедиторського бізнесу.Додатковий модуль Soft-pro ERP - Робочий капітал для відстеження грошових коштів, заборгованостей, інвестицій, авансів та витрат.Додатковий модуль Soft-pro ERP для ефективного планування та прогнозування руху і залишку грошових коштівДодатковий модуль Soft-Pro ERP для нарахування та розрахунку бонусів менеджерів з урахуванням вартості використаного капіталуДодатковий модуль Soft-pro ERP Бюджетування  для управління бюджетними даними, планування та відстеження ефективності бюджетівДодатковий модуль Soft-pro ERP для інтеграції з терміналами, автоматичного завантаження та синхронізації суднозаходів, а також вивантаження нарядів для ППЛ / ЕІСПСДодаткові можливості програми обліку для АТП Soft-Pro ERP TruckingНаша компанія розробила додатковий блок для конфігурації «Бухгалтерія для України» ред. 2. 0 для організацій, що надають експедиторські послуги.Даний блок дозволяє вести бухгалтерський облік доходів і витрат – послуг сторонніх організацій в розрізі контейнерів, враховуваючи транзитні кошти.

Конфігурація «Громадське харчування» від компанії Soft-Pro Ltd є додатковим блоком конфігурації "Бухгалтерія для України". Це сучасний інструмент підвищення ефективності роботи підприємств, що спеціалізуються в сфері громадського харчування, що функціонує як готове рішення для автоматизації процесів роздрібного продажу в ресторанах, барах, кафе. Програма призначена для автоматизації бек-офісу на підприємствах громадського харчування. Особливість програми в тому, що вона дозволяє вести облік виробничого процесу, складський облік, управлінський облік, бухгалтерський і податковий облік – все в одній системі. Зручний і зрозумілий інтерфейс дозволяє легко освоїти функціонал програми.Наша компанія розробила додатковий блок для конфігурації «Бухгалтерія 8 для України» для компаній, що ведуть більш докладний облік договорів в організаціях.
Блок «Договори» дозволяє організувати спільну роботу з договорами в одній інформаційній базі з можливістю поділу прав доступу користувачів до бази договорів.


Україна, м.Одеса, тел. +38 048 7254949, email: office@soft-pro.com

 

Soft PRO Ltd. © 2006-2019 Всi права захищенi.