Soft-Pro LTD

Експедирування

Діяльність будь-якої сучасної транспортно-експедиторської компанії зараз неможлива без системи автоматизації фінансового та оперативного обліку.

15-ти річний досвід розробки програмного забезпечення для компаній  FMG-Shipping, Olenich Group, CSCL Russia, CSCL Ukraine, Arkas Ukraine, CSCL Russia, Arkas Russia в сукупності з можливостями нової системи "1С: Підприємство 8.3" дозволили нам створити нову версію сучасного програмного забезпечення "Експедитор Про" для автоматизації оперативного і фінансового обліку транспортно-експедиторських компаній будь-якого типу, а також компаній, які є лінійними агентами. Наша компанія це компанія-розробник програмного забезпечення, а не продавець готових рішень від інших розробників. Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта і налаштовуємо програму під його потреби, враховуючи специфіку його фінансового обліку, а не намагаємося продати базову версію і змусити Вас перебудувати ваш фінансовий облік під нашу програму.

Ми з радістю проведемо безкоштовну демонстрацію наших розробок, яка допоможе найкращим чином ознайомитися з функціональністю програми та спланувати процес автоматизації.
«Soft-Pro ERP Forwarding» («Експедитор Про») - сучасний інструмент підвищення ефективності експедиторського бізнесу. Повноцінна ERP-система, яка дозволяє повністю враховувати оперативну та фінансову діяльність транспортно-експедиторської компанії.«Soft-Pro ERP Trucking» – це сучасний інструмент підвищення ефективності бізнесу АТП. Програма дозволяє повністю враховувати оперативну та фінансову діяльність підприємства, легко і повномасштабно управляти базою клієнтів.Програма Soft-Pro ERP Liner Agent (ERP для Лінійного агента) - сучасний інструмент автоматизації та підвищення ефективності роботи лінійного агента, розроблений нашою компанією.Програма "Експедитор: Морські перевезення, редакція 2.0" призначена для автоматизації оперативного і фінансового обліку транспортно-експедиторських компаній. Є інструментом для підвищення керованості компанії через автоматизацію документообігу.
"Експедитор: Морські перевезення, редакція 2.0" дозволяє вирішити специфічні проблеми обліку експедиторського бізнесу і контролювати діяльність підприємства.Наша компанія розробила додатковий блок для конфігурації « Бухгалтерія для України» ред. 2. 0 для організацій, що надають експедиторські послуги.
Даний блок дозволяє вести бухгалтерський облік доходів і витрат – послуг сторонніх організацій в розрізі контейнерів, враховувати транзитні кошти.Даний блок дозволяє вести бухгалтерський облік доходів і витрат – послуг сторонніх організацій в розрізі контейнерів, враховуваючи транзитні кошти.


При покупці:

  • Встановлення придбаного програмного забезпечення в межах м. Одеси безкоштовне.
  • 5 годин безкоштовного навчання співробітників компанії.

Наша компанія пропонує гнучкий графік роботи, пристосований до потреб саме Вашої компанії.

Україна, м.Одеса, тел. +38 048 7254949, email: office@soft-pro.com

 

Soft PRO Ltd. © 2006-2019 Всi права захищенi.