Soft-Pro LTD

M.E.Doc

«М.E.Doc» – це Ваш найкращий помічник у роботі з усіма типами документів в електронному вигляді, такими як: податкові накладні, акти, рахунки, податкові звіти, договори та ін.

Будь-який електронний документ, створений в «M.E.Doc» і підписаний ЕЦП, є оригіналом паперового документа в електронному вигляді.

Разом з «M.E.Doc»:

- скажіть «Ні!» зайвим витратам часу на роботу з податковими накладними.

Вам більше не потрібно витрачати зайвий час на обмін податковими з Вашими контрагентами, очікувати інформацію про те, чи пройшла реєстрація податкових накладних Вашого підприємства і підприємств Ваших контрагентів.

Разом з «M.E.Doc» Ви за лічені хвилини зможете:

  • Створити податкові накладні та підписати електронним цифровим підписом;
  • Зареєструвати їх в Єдиному реєстрі ПН;
  • Отримати квитанції у відповідь або необхідні Виписки з Реєстру;
  • Обмінятися зареєстрованими податковими квитанціями про їх реєстрацію з контрагентами.

- скажіть «Ні!» черзі і зайвому спілкуванню зі співробітниками контролюючих органів

Освободи себя от очередей и лишнего общения с сотрудниками контролирующих органов!

Разом з «M.E.Doc» Ви зможете відправити електронні звіти в:

  • Державні податкові інспекції;
  • Державний комітет статистики;
  • Пенсійний фонд України;
  • Державний центр зайнятості;
  • ФСС з ТВП.

- скажіть «Ні!» кіпам паперів, нескінченним папкам з документами і величезним паперовим архівам

Вам більше не потрібно витрачати гроші на папір, папки і додаткові шафи для зберігання всіх первинних документів, весь документообіг тепер в електронному вигляді.

Разом з «M.E.Doc» Ви зможете обмінятися податковими накладними, договорами, актами, рахунками в електронному вигляді зі своїми контрагентами, виконати таку процедуру як реєстрація податкових накладних, а також зберегти потрібний Вам електронний документ в єдиній системі.

- скажіть «Ні!» затримкам на роботі і зайвим витратам свого вільного часу

Вам більше не потрібно скасовувати запланований відпочинок з сім'єю або затримуватися на роботі, якщо звітність ще не готова і звіти в податкову не відправлено.

Вместе с «M.E.Doc» со своего мобильного телефона Вы сможете в любое время, в любой точке мира проверить и подписать электронный отчет, а также принять sms-сообщения про доставку отчета в налоговую инспекцию и квитанцию про его обработку.

Скажіть «Ні!» Всьому зайвому разом з «M.E.Doc»!
Все регламентовані і не регламентовані документи, в тому числі податкові накладні та розрахунок коригування, відправляються контрагенту в форматі, затвердженому відповідним наказом УКРІНФОРМ (Наказ Міндоходів від 29.11.13 № 729 « Про затвердження Формату (стандарту) електронного документа звітності суб'єктів господарювання та Опису довідніків, что публікуються з Форматом (стандартом) електронного документа звітності суб ’ єктів господарювання »).Розробник «M.E.Doc IS» розуміє, як важливо для Клієнтів бути впевненими в тому, що   їх інформація надійно захищена і не доступна стороннім особам. З самого першого дня роботи комп'ютерної програми ми забезпечуємо захищений електронний документообіг – як з контрагентами, так і з державними органами. Ми зобов'язуємося це робити завжди, щоб кожен користувач нашого програмного забезпечення був переконаний, що  «M.E.Doc IS» = НАДІЙНІСТЬ.


Україна, м.Одеса, тел. +38 048 7254949, email: office@soft-pro.com

 

Soft PRO Ltd. © 2006-2019 Всi права захищенi.